DODATKOWY RABAT Kod: RABAT

Eurobuty
0
Lista życzeń
0
0,00 zł
Lista Produktów:
Twój koszyk jest pusty:
Wszystkie produkty
Trzewiki Geox
B263VH 050FU C4231 Navy Sky R.22-27
Nowość
-20%
Trzewiki Geox B263VH 050FU C4231 Navy Sky R.22-27
Trzewiki Geox B263VH 050FU C4231 Navy Sky R.22-27
Trzewiki Geox B263VH 050FU C4231 Navy Sky R.22-27
Trzewiki Geox B263VH 050FU C4231 Navy Sky R.22-27
Trzewiki Geox B263VH 050FU C4231 Navy Sky R.22-27
Trzewiki Geox B263VH 050FU C4231 Navy Sky R.22-27
Opis produktu

Obuwie Zimowe firmy Geox to nasza kolejna oferta skierowana dla wymagającego klienta. Wygodne obuwie wykonane jest ze Syntetyczny w kolorze Odcienie szarości zaskoczą swoim wykończeniem.

  • Nazwa produktu Trzewiki Geox B263VH 050FU C4231 Navy Sky R.22-27
  • Skrócona nazwa cz.1 Trzewiki Geox
  • SKU 2010000440032
  • Kolor Odcienie szarości
  • Kolor producenta Navy Sky
  • Typ obcasa Płaski
  • Materiał Syntetyczny
  • Zapięcie Rzepy
  • Kolekcja 2204
  • Pora roku Zimowe
  • Wysokość obcasa 3 cm
  • Kraj producenta włoskie
  • Rozmiar 22242627
  • Cena katalogowa 34900 zł
  • Technologia Geox Respira - podeszwa z membraną respira zapewnia wodoodporność i naturalną termoregulację.
  • Szerokość cholewki 9
  • Wysokość cholewki 8
  • Tęgość G - Stopa średnia
Opcje dostawy

Po dodaniu produktów do koszyka i wybraniu interesującej formy dostawy oraz metody płatności Klient poznaje całkowity koszt dostawy.

Sposób dostawy Koszt dostawy

Paczkomat INPOST

10 zł
(Darmowa dostawa powyżej 220 zł)

Kurier INPOST

10 zł

Kurier DHL

12 zł

Kurier INPOST
(za pobraniem)

12 zł

Kurier DHL
(za pobraniem)

14 zł

Odbiór osobisty
w sprawie odbioru osobistego skontaktujemy się telefonicznie: Sklep internetowy Eurobuty C.H. Respan Rejtana 53a (lokal 250)

0zł

Poczta polska wysyłka zgraniczna
Wysyłka za granicę pocztą polską

70zł

Tabela rozmiarów
Rozmiary18192021222324252627
Długość wkładki wewnątrz buta (cm)11,912,613,213,814,515,115,716,41717,5
Max. długość stopy kupującego (cm)11,412,112,713,31414,615,215,916,517
Rozmiary2829303132333435
Długość wkładki wewnątrz buta (cm)18,118,719,42020,621,321,922,5
Max. długość stopy kupującego (cm)17,618,218,919,520,120,821,422
Opinie użytkowników
Podziel się swoją opinią
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Cena po obniżce jest najniższą ceną w okresie 30 dni.

SKU: 2010000440032
0 Opinie użytkowników
  • Darmowy zwrot
  • 14 dni na zwrot

Inne produkty w tej kategorii

eurobuty.com.pl Reviews with ekomi-pl.com

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zniżki i bądź na bieżąco!
10% rabatu na pierwsze zakupy!