DODATKOWY RABAT Kod: RABAT

Eurobuty
Blog
0
Lista życzeń
0
0,00 zł
Lista Produktów:
Twój koszyk jest pusty:
Zapis określania dodawania opinii

1.Zasady zamieszczania opinii użytkowników na temat produktów będących w ofercie eurobuty.com.pl, prowadzonym przez Sklep internetowy Eurobuty C.H. Respan  Rejtana 53a/250 35-326 Rzeszów właścicel Janusz Żydzik

2.Opinia użytkownika serwisu to jego subiektywna wypowiedz w temacie oceny oglądanego lub zakupionego towaru. Użytkownik może przyznać ocenę produktu w formie gwiazdek od 1 do 5.

Kupujący może również napisać opinię na specjalnym formularzu. Kupujący musi być zalogowany na sklepie aby dodać ocenę i komentarz. Opinia o produkcje powinna być bezstronna i obiektywna jako użytkownika produktu.

3.W celu opublikowania opinii użytkownik powinien podać następujące dane, tj.:

4.Po wypełnieniu i wysłaniu opinii sprzedawca przed publikacją weryfikuje opinie po adresie e-mail pod kontem zgodności jej treści z zasadami prawa.
    Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za wypowiedzi umieszczone przez niego w serwisie.

     Eurobuty.com.pl może odmówić publikacji gdy

5.Jeżeli użytkownik doda opinię w sposób opisany w punkcie 3 i poda swój adres email to po weryfikacji przez Eurobuty.com.pl dodanie do opinii zaakceptowanych potwierdzonych przez sklep.

6.Na wyraźną prośbę klienta treść opinii może zostać ukryta lub usunięta dla innych użytkowników sklepu, ale przyznana ocena w formie gwiazdek wliczana jest w ogólną ocenę sklepu i towaru.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zniżki i bądź na bieżąco!
10% rabatu na pierwsze zakupy!