DODATKOWY RABAT Kod: RABAT

Eurobuty
Blog
0
Lista życzeń
0
0,00 zł
Lista Produktów:
Twój koszyk jest pusty:

Polityka korzystania ze strony

Wszystkie osoby korzystające ze strony sklepu eurobuty.com.pl obowiązuje poniższa polityka korzystania ze strony. Warunki odnoszą się do wszystkich wizyt i każdorazowego wejścia na stronę sklepu. Wejście na stronę oznacza wyrażenie zgody na poniższe zasady korzystania, w pełnej wersji, zgodnie z regulacjami prawnymi odnoszącymi się do Internetu. Jeśli nie zgadzasz się z naszą polityką korzystania ze strony, opuść ją i nie korzystaj z jej zawartości. 

 

Prawo do zawartości sklepu

Zawartość strony, czyli wszystko co się na niej znajduje w formie tekstowej i graficznej – teksty, regulamin, grafika, zdjęcia produktów, logo należą do:

 

Eurobuty

ul. Rejtana 53a

35-326 Rzeszów

 

Pełna zawartość strony chroniona jest przez przepisy prawa handlowego, autorskiego, własności intelektualnej, ochrony znaków towarowych. Żaden jej fragment nie może być kopiowany, powielany, udostępniany, bez pisemnej zgody właściciela sklepu. Wykorzystanie materiałów niezgodnie z prawem uprawnia właściciela sklepu do dochodzenia wszelkich roszczeń z tego tytułu. Użytkownik może korzystać z zawartości strony (przeglądać, drukować, pobierać) tylko dla własnego użytku (zapoznanie się z ofertą, najnowszym trendami, dokonanie zamówienia), bez czerpania jakichkolwiek korzyści materialnych i bez zgody na komercyjne ich wykorzystanie. Zabrania się dokonywania zmian w pobranych materiałach, ich przerabiania, publikowania, wykorzystywania do celów handlowych lub marketingowych. Nie wolno usuwać żadnych znaków towarowych i nazw handlowych z pobranych tekstów ze strony sklepu eurobuty.com.pl

 

Zasady korzystania ze sklepu

Użytkownik korzystając ze sklepu eurobuty.com.pl zobowiązuje się do:

 

Prawo do zmian

Właściciel sklepu ma wszelkie prawa do całkowitego lub częściowego zamknięcia strony lub jej modyfikacji, w dowolnym momencie, bez uprzedniego informowania kogokolwiek. Może bez podania żadnej przyczyny usunąć produkty ze sklepu, zmienić regulamin, ceny itd.

Właściciel ma także prawo do zmian w polityce korzystania ze strony, w dowolnej chwili. Użytkownik, wchodząc na stronę ma obowiązek zapoznania się z aktualną polityką korzystania.

 

Ograniczenia gwarancji i odpowiedzialności

Sklep oraz jego zawartość nie może zostać, w żadnym wypadku, wykorzystana do zaspokojenia roszczeń gwarancyjnych odnośnie jakości, przeznaczenia opisywanych produktów. Wszystkie treści mają wyłącznie charakter informacyjny. Sklep eurobuty.com.pl nie udziela żadnej gwarancji w związku z korzystaniem ze strony i wykorzystywaniem treści tam opublikowanych w zakresie ich dokładności, użyteczności. Klient korzysta ze strony na własną odpowiedzialność. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za straty, uchybienia powstałe na skutek korzystania ze strony.

Przedstawione zasady korzystania ze sklepu, w przypadku jakiegokolwiek sporu lub roszczenia z nim związanego, będą rozpatrywane przed polskimi sądami powszechnymi, zgodnie z polskim prawem.

 

Obsługa Klienta i dane kontaktowe

Sklep internetowy Eurobuty

C.H. Respan 

Rejtana 53a/250

35-326 Rzeszów

e-mail:allegro@eurobuty.com.pl

e-mail: sklep@eurobuty.com.pl

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zniżki i bądź na bieżąco!
10% rabatu na pierwsze zakupy!