DODATKOWY RABAT Kod: RABAT

Eurobuty
0
Lista życzeń
0
0,00 zł
Lista Produktów:
Twój koszyk jest pusty:
Wszystkie produkty
Trzewiki Geox
D26A7A 022CL C4002 Suede Wax R.23-27
Nowość
-20%
Trzewiki Geox D26A7A 022CL C4002 Suede Wax R.23-27
Trzewiki Geox D26A7A 022CL C4002 Suede Wax R.23-27
Trzewiki Geox D26A7A 022CL C4002 Suede Wax R.23-27
Trzewiki Geox D26A7A 022CL C4002 Suede Wax R.23-27
Trzewiki Geox D26A7A 022CL C4002 Suede Wax R.23-27
Trzewiki Geox D26A7A 022CL C4002 Suede Wax R.23-27
Trzewiki Geox D26A7A 022CL C4002 Suede Wax R.23-27
Opcje kolorystyczne
Opis produktu

Obuwie wygodne wykonane ze Skóra Naturalna firmy Geox to następna propozycja dla naszych klientów, Przejściowe obuwie w kolorze Odcienie granatu zaskoczą swoim wykończeniem.

  • Nazwa produktu Trzewiki Geox D26A7A 022CL C4002 Suede Wax R.23-27
  • Skrócona nazwa cz.1 Trzewiki Geox
  • SKU 2010000440070
  • Kolor Odcienie granatu
  • Kolor producenta Suede Wax
  • Typ obcasa Płaski
  • Materiał Skóra Naturalna
  • Zapięcie Sznurowane
  • Rodzaj ocieplenia Materiał
  • Kolekcja 2204
  • Pora roku Przejściowe
  • Wysokość obcasa 2 cm
  • Kraj producenta włoskie
  • Rozmiar 2324252627
  • Cena katalogowa 32900 zł
  • Szerokość cholewki 8
  • Wysokość cholewki 6
  • Tęgość G - Stopa średnia
Opcje dostawy

Po dodaniu produktów do koszyka i wybraniu interesującej formy dostawy oraz metody płatności Klient poznaje całkowity koszt dostawy.

Sposób dostawy Koszt dostawy

Paczkomat INPOST

10 zł
(Darmowa dostawa powyżej 220 zł)

Kurier INPOST

10 zł

Kurier DHL

12 zł

Kurier INPOST
(za pobraniem)

12 zł

Kurier DHL
(za pobraniem)

14 zł

Odbiór osobisty
w sprawie odbioru osobistego skontaktujemy się telefonicznie: Sklep internetowy Eurobuty C.H. Respan Rejtana 53a (lokal 250)

0zł

Poczta polska wysyłka zgraniczna
Wysyłka za granicę pocztą polską

70zł

Tabela rozmiarów
Rozmiary18192021222324252627
Długość wkładki wewnątrz buta (cm)11,912,613,213,814,515,115,716,41717,5
Max. długość stopy kupującego (cm)11,412,112,713,31414,615,215,916,517
Rozmiary2829303132333435
Długość wkładki wewnątrz buta (cm)18,118,719,42020,621,321,922,5
Max. długość stopy kupującego (cm)17,618,218,919,520,120,821,422
Opinie użytkowników
Podziel się swoją opinią
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Cena po obniżce jest najniższą ceną w okresie 30 dni.

SKU: 2010000440070
0 Opinie użytkowników
  • Darmowy zwrot
  • 14 dni na zwrot

Inne produkty w tej kategorii

eurobuty.com.pl Reviews with ekomi-pl.com

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zniżki i bądź na bieżąco!
10% rabatu na pierwsze zakupy!