DODATKOWY RABAT Kod: RABAT

Eurobuty
Blog
0
Lista życzeń
0
0,00 zł
Lista Produktów:
Twój koszyk jest pusty:
16/04/2018 15:34
SANDAŁY: BUTY, KTÓRE W LECIE DOTRZYMAJĄ KROKU TWOJEMU DZIECKU

Prawidłowo wybrane obuwie korzystnie wpływa na rozwój dziecięcych stóp, m.in. zapobiega płaskostopiu, którego przykre konsekwencje (np. bolesne odciski) mogą towarzyszyć przez całe życie, utrudniając codzienne funkcjonowanie. Stąd tak ważne jest, by buty dla dziecka były zarazem wygodne i dostosowane do pory roku. W sezonie wiosenno-letnim doskonale sprawdzają się sandały.

Czym kierować się podczas wyboru dziecięcych butów na lato?

Sandały dla dziecka na lato wybieraj z równą ostrożnością i odpowiedzialnością, co obuwie sezonowe dla siebie. Szczególną uwagę zwróć uwagę na jakość materiałów, z których zostały wykonane. Niezmiennie najlepsze są buty ze skóry naturalnej, która zapewnia wentylację stopom i samodzielnie dopasowuje się do ich indywidualnego kształtu. Co więcej, stanowi gwarancję trwałości pomimo długotrwałego, intensywnego użytkowania. Niemniej ważny jest kształt butów (wyprofilowane wcięcia minimalizują ryzyko otarcia, szeroki czubek pozwala palcom układać się prawidłowo – promieniście), a także rozmiar (najlepiej, jeżeli sandały są kilka milimetrów dłuższe tak, by dziecko stojąc, nie dotykało podłoża odkrytymi czubkami stóp).

 

Sandały letnie dla chłopca

Dziecięcej energii nic nie zatrzyma, ale sandały z zapięciem wokół kostki utrzymają ją stabilnie i bezpiecznie w rydzach. Kiedy przyjdzie pora, by Twój chłopiec stał się małym mężczyzną, właściwą prezencję zapewnią sandały eleganckie. Na wielkie wyjścia wprost idealną propozycją są buty utrzymane w odcieniach klasycznej czerni, zarazem szykowne oraz uniwersalne, ponieważ pasujące zawsze i do wszystkiego.

 

Sandały letnie dla dziewczynki

Z myślą o małych księżniczkach zaprojektowano sandały zdobione motywami kwiatowymi lub przyjemnymi dla oka elementami, które połyskują na pasku, klamerce, pięcie czy nawet obcasie. Te oryginalne dodatki sprawiają, że buty letnie dla dziewczynek stają się swoistą biżuterią dodającą blasku, od której trudno oderwać wzrok.

 

Wygodne buty dla dziecka na wyjazd

Szykujecie się na rodzinny wyjazd? Wybierz dla swojej pociechy buty, które dotrzymają jej kroku podczas odkrywania najdalszych zakątków świata! Pamiętaj, że stabilne sandały dziecięce na lato to takie, które pewnie trzymają kostkę: nie skręcają się, nie wysuwają. Doskonale sprawdzą się w górach podczas długiego spaceru po rezerwacie przyrody oraz nad morze, gdzie uchronią delikatną skórę dziecka przed kłującymi szykami czy drobnymi kamieniami. Bo udane wakacje to aktywne wakacje!Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zniżki i bądź na bieżąco!
10% rabatu na pierwsze zakupy!