KOD PROMOCYJNY-20% OD CENY KATALOGOWEJ: RABAT-20

0
Lista życzeń
0
0,00 zł
Lista Produktów:
Twój koszyk jest pusty:

Euro Moda - od lat cenimy dobre buty

Swoją działalność rozpoczynaliśmy kilkanaście lat temu od tradycyjnego sklepu. Duże zainteresowanie skórzanym obuwiem od europejskich producentów pozwoliło nam szybko rozszerzyć działalność. Dzisiaj buty pod szyldem Euro Moda można kupić w sześciu punktach sprzedaży w Rzeszowie, Stalowej Woli i Dębicy.

Z sezonu na sezon staramy się uzupełniać asortyment naszych sklepów o nowe kolekcje najlepszych światowych marek i rodzimych producentów. Ballin, Baldinini, Venezia, Mario Bolucci, Caprice, Sala, Gino Rossi, Badura, Baldowski czy Primigi i Bartek to tylko niektóre marki chętnie kupowane przez naszych klientów.

 

 

Eurobuty.com.pl - Podkarpacie to za mało

By ułatwić zakupy dotychczasowym Klientom i dotrzeć do tych spoza Podkarpacia postanowiliśmy rozpocząć działalność w internecie. Tak powstał sklep internetowy eurobuty.com.pl, z którego obecnie korzystają klienci z całego kraju, a nawet spoza jego granic. Doświadczenie w handlu i fascynacja obuwiem pozwoliło nam stworzyć miejsce dla osób ceniących wygodne i łatwe zakupy oraz niebanalne buty dobrej jakości.

 

 

Dlaczego warto kupować na eurobuty.com.pl?

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zniżki i bądź na bieżąco!