DODATKOWY RABAT Kod: RABAT

Eurobuty
Blog
0
Lista życzeń
0
0,00 zł
Lista Produktów:
Twój koszyk jest pusty:
21/04/2019 07:54
CO KAŻDY MĘŻCZYZNA MUSI WIEDZIEĆ O BUTACH JESIENNO-ZIMOWYCH?

Wybór butów to wyzwanie. Na co zwrócić uwagę, by zimą czuć się dobrze, wyglądać dobrze i mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy?

Wbrew pozorom kapryśna aura na czele z niskimi temperaturami wcale nie jest główną przyczyną zmniejszonej odporności na chorobę. Niestety, w dużej mierze sprowadzamy je na siebie sami – pomimo świadomości, że wychładzając głowę i stopy narażamy się na przeziębienie, nie zawsze i nie do końca przejmujemy się wybrakowaną sezonową garderobą, w której próżno szukać między innymi porządnych butów.

 

Czym wyróżniają się wysokiej jakości buty męskie na zimę?

Dla własnego dobra odpuść  cienką jak papier podeszwę i niską cholewkę: półbuty, mokasyny, trampki. Nie musisz zupełnie z nich rezygnować, możesz z powodzeniem ubrać je na pół dnia, np. w pracy. Niemniej jednak chcąc przeżyć zimę w zdrowiu, postaw na parę solidnych butów uszytych z myślą o niesprzyjających (lekko mówiąc) warunkach pogodowych. Idealną propozycją są śniegowce.


Wysoka cholewka, sięgająca co najmniej do kostek, uniemożliwi przedostanie się do wnętrza deszczu lub śniegu. Innymi słowy, nie pozwoli stopom przemoknąć. Przyjemnie ciepło pomimo ekstremalnych mrozów to zasługa „futerka” – materiału, którym obszyte są cholewki od wewnątrz. Natomiast gruba podeszwa zapewni bardzo dobrą izolację nie tylko przed czynnikami atmosferycznymi. Chroni także przed solą rozsypywaną po jezdni i co większych ulicach w całym mieście, która z łatwością podniszczy niskogatunkowe obuwie.

 

Skóra naturalna czy sztuczna?

Skóra naturalna w przeciwieństwie do sztucznej zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i pozwala stopom oddychać. W ten sposób zapobiega potliwości, czym z kolei zwiększa komfort użytkowania butów. Co więcej, jest trwalsza, tj. mniej wrażliwa na zróżnicowane czynniki zewnętrzne. Dzięki temu zachowuje właściwości i nienaganny wygląd – fakturę, kolor – na długie lata.


Solidne buty skórzane na jesień i zimę to inwestycja. Jeśli przyłożysz się do poszukiwań, nadchodzącą zimę przejdziesz zarówno w dobrym stylu, jak i samopoczuciu.Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zniżki i bądź na bieżąco!
10% rabatu na pierwsze zakupy!